Meniu
Krepšelis

SIGNALIZACIJOS KOMPLEKTAI

  • Profesionalūs signalizacijos komplektai su WIFI ir GSM ryšio palaikymu jūsų namų ir verslo apsaugai. Viskas ko reikia apsaugai užtikrinti viename komplekte. Dažniausiai bazinį signalizacijos komplektą sudaro: centralė, judesio daviklis, langų/durų daviklis ir sirena. Signalizacijos komplektai puikus sprendimas pradedant diegti apsaugos sistemą namuose, mat juos visuomet galima išplėsti papildomais davikliais. Signalizacija tai vienas patikimiausių būdų norint užtikrinti namų ar verslo apsaugą. Tinkamai sumontuotas signalizacijos komplektas su reikiamu kiekiu skirtingu daviklių užfiksuos visus įsibrovimo signalus ir apie juos greitai praneš sistemos savininkui pranešimu arba skambučiu į mobilųjį telefoną. Signalizacijos komplektai gera kaina parduodami Pyramid.lt parduotuvėje. Didelį signalizacijų pasirinkimą galite rasti žemiau. 

Kilmės šalis: WALE Kodas: 200783

Sandėlyje: 8

GSM SIGNALIZACIJOS KOMPLEKTAS PUIKIAI TINKANTIS BUTUI, SODYBAI AR NEDIDELIAM BIURUI. ITIN PAPRASTA PASIJUNGTI PATIEMS.Signalizacijos valdymas telefono skambučiais ir SMS, taip pat telefono programėle. Aliarmo atveju signalizacija skambina į nurodytus telefono numerius. Pagrindinės funkcijos:4 l..
99.00€
Be PVM:81.82€
Kilmės šalis: WALE Kodas: 319549

Sandėlyje: 1

The HECKERMANN-GUARDIAN-I alarm set is an ideal solution for people looking for a simple and reliable alarm system for home applications.Thanks to wireless communication between the system components and its simple and intuitive configuration by phone, SMS or via a mobile application, there is no ne..
106.00€
Be PVM:87.60€
Kilmės šalis: WALE Kodas: 200616

Sandėlyje: 5

WIFI IR GSM SIGNALIZACIJOS KOMPLEKTAS PUIKIAI TINKANTIS BUTUI, SODYBAI, NEDIDELEI PARDUOTUVEI, KAVINEI AR BIURUI. ITIN PAPRASTA PASIJUNGTI PATIEMS.Signalizacijos valdymas telefono programėle per WIFI tinklą, o esant interneto sutrikimams - skambučiais ir SMS. Aliarmo atveju signalizacija praneša į p..
99.00€
Be PVM:81.82€
Kilmės šalis: WALE Kodas: 200817

Sandėlyje: 4

KLASIKINIO DIZAINO WIFI IR GSM SIGNALIZACIJOS KOMPLEKTAS SU LCD EKRANU, MENIU VALDOMU PER EKRANĄ IR PATOGIAIS GUMINIAIS KLAVIATŪROS MYGTUKAIS PUIKIAI TINKANTIS BUTUI, SODYBAI, NEDIDELEI PARDUOTUVEI, KAVINEI AR BIURUI. ITIN PAPRASTA PASIJUNGTI PATIEMS. Signalizacijos valdymas telefono programėle..
139.00€
Be PVM:114.88€
Kilmės šalis: WALE Kodas: 200618

Sandėlyje: 5

WIFI IR GSM SIGNALIZACIJOS KOMPLEKTAS PUIKIAI TINKANTIS BUTUI, SODYBAI, NEDIDELEI PARDUOTUVEI, KAVINEI AR BIURUI. ITIN PAPRASTA PASIJUNGTI PATIEMS. Signalizacijos valdymas telefono programėle per WIFI tinklą, o esant interneto sutrikimams - skambučiais ir SMS. Aliarmo atveju signalizacija prane..
135.00€
Be PVM:111.57€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)